Jeśli pragniesz być informowanym o naszej aktualnej ofercie - zapisz sie do newslettera

*

LIST OTWARTY
DO GOŚCI

+48 33 861 71 28
REGULAMIN

REGULAMIN WYNAJĘCIA APARTAMENTU


1. Goście apartamentów korzystający z usług prosimy o przestrzeganie postanowień niniejszego regulaminu, przepisów BHP i przeciwpożarowych oraz stosowanie się w sytuacjach wyjątkowych do próśb pracowników obiektu. Nie ponosimy odpowiedzialności za szkody będące wynikiem nieprzestrzegania przez gości zasad i zarządzeń zawartych w regulaminie. Osoby rezerwujące pobyt akceptują niniejszy regulamin.
 
2. Apartamenty wynajmowane są na doby.
 
3. W apartamentach obowiązuje doba hotelowa, która rozpoczyna się od godz. 15.00 w dniu przyjazdu, a kończy do godz. 11.00 w dniu wyjazdu. W miarę możliwości można przedłużyć dobę hotelową po wcześniejszym ustaleniu z recepcją.
 
4. Jeżeli gość nie określi czasu pobytu wynajmując apartament przyjmuje się, że został on wynajęty na jedną dobę hotelową.
 
5. Życzenie przedłużenia pobytu poza okres wskazany w dniu przybycia, gość powinien zgłosić w recepcji do godziny 10.00 dnia, w którym upływa termin najmu apartamentu. Życzenie zostanie uwzględnione w miarę posiadanych możliwości.
 
6. Klient zobowiązuje się do maksymalnej troski o apartament i sprzęt domowy będący na wyposażeniu apartamentu. Celem zagwarantowania odpowiedniej troski, Gość będzie poproszony o wpłacenie depozytu w wysokości 100 zł w chwili odbioru kluczy. Kaucja zostaje zwrócona po odebraniu przez pracownika apartamentu, w dniu wyjazdu o ile nie zostaną stwierdzone szkody lub braki w apartamencie. W przypadku grup zorganizowanych poproszony o wpłacenie depozytu za wszystkie apartamenty w wysokości 500 zł będzie organizator. Kaucja przyjmowana jest tylko w formie gotówki.
 
7. Gość przy meldunku otrzyma wykaz wyposażenia apartamentu, który powinien sprawdzić i ewentualne nieprawidłowości zgłosić w recepcji do godz. 22:00 w dniu przyjazdu. W przypadku zameldowania po godz. 22:oo do godz. 10:oo rano dnia następnego. Po tym czasie roszczenia nie będą rozpatrywane.
 
8. Należność za pobyt pobierana jest w dniu przyjazdu, zgodnie z ustalonym przez Państwa terminem rezerwacji apartamentu. Zmiana terminu pobytu może nastąpić najpóźniej 7 dni przed planowanym przyjazdem. W przypadku wcześniejszego wyjazdu niż w rezerwowanym przez Państwa terminie lub nie wykorzystania usług zawartych w wykupionej ofercie, należność za całość pobytu nie ulega zmianie.
 
9. Klienci zobowiązani są dokonać meldunku niezwłocznie po przyjeździe. W celu potwierdzenia tożsamości, Gość ma obowiązek okazać dokument z fotografią (Ustawa z 10.04.1974 o ewidencji ludności i dowodach osobistych Dz.U. z 2006 r. nr 139 poz.993).
 
10. W apartamentach obowiązuje zachowanie ciszy od godziny 22.00 do godziny 6.00.

11. Osoby nie będące gośćmi (nie zameldowane) nie mogą przebywać w obiekcie od godz. 21.00 do 8.00. Prosimy Naszych gości o zgłoszenie w recepcji ewentualnych odwiedzin osób spoza ośrodka.
 
12. Goście mogą skorzystać z dodatkowej wymiany pościeli i ręczników za odpłatnością, pościel 15 zł/ komplet, ręcznik - 5 zł/ sztukę.

13. Przy każdorazowym opuszczeniu apartamentu klucze prosimy pozostawić w recepcji.
 
14. Odpowiedzialność za utratę lub uszkodzenie rzeczy wniesionych przez gości korzystających z usług obiektu regulują przepisy Kodeksu Cywilnego art. 846 – 849.
 
15. Gość hotelowy ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych powstałe z jego winy lub osób odwiedzających.
 
16. Gość może korzystać ze strefy SPA (sauny) w godzinach od 17:00 do 22:00. Zapisy w recepcji. Gość może wypożyczyć ręczniki do SPA w recepcji w cenie 5 zł/ sztukę.
 
17. W całym obiekcie obowiązuje zakaz palenia papierosów.

18. Na terenie obiektu jest parking płatny-monitorowany  z kilkoma miejscami parkingowymi płatny 10 zł/ dobę (wcześniejsza rezerwacja), a tuż obok obiektu znajduje się parking bezpłatny.
 
19. Obiekt jest monitorowany.

Formularz kontaktowy

Zadaj nam pytanie
- zapytaj o wolny termin czy rezerwację:

*
*
*
*